Aktorzy

Zawadzka

Natalia Berardinelli

Aktorka. Absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej. Debiutowała na deskach Teatru Polonia w przedstawieniu „Nicland” w reż. Magdaleny Łazarkiewicz i Rafała Mohra. Jej debiutem na dużym ekranie była rola w filmie „Manna”. Zagrała w komedii „Rezerwat” oraz „Nigdy nie mów nigdy”, a także w filmie „Marcinelle” włoskiej telewizji Rai Uno. Zagrała także w spektaklu „Trzy siostrzyczki Trupki” oraz w filmie na jego podstawie. Wielokrotnie wystąpiła w produkcjach serialowych, takich jak: „Pitbull”, „Czas honoru”, „Klan”, „Na wspólnej”, „Pierwsza miłość”, „Na dobre i na złe”. Grała również główną rolę w serialu „Szpital dziecięcy”. Występuje w Teatrze Polonia w spektaklach Krystyny Jandy.

Cwalińska

Beata Cwalińska

Aktorka, dziennikarka, prezenterka telewizyjna. Jest absolwentką Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni. Po ukończeniu szkoły aktorskiej rozpoczęła pracę w telewizji. Przez dwa lata współpracowała z telewizją Polsat. Przez kilka lat była prezenterką pogody, reporterką i dziennikarką telewizyjną. Nasze lekcje z sukcesem prowadzi od ponad dekady. Jej pasją są książki. Pochłania je całymi garściami. Preferuje papierowe, ebooki nie pachną…

Korczyk

Tomasz Korczyk

Jest aktorem teatralnym i telewizyjnym. Ukończył studia na wydziale aktorskim
w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Debiutował
w spektaklu „ 3 razy 2” w reżyserii Piotra Łazarkiewicza w Teatrze Lubuskim w Zielonej Górze. Później związany był ze scenami
w Warszawie, gdzie grał m.in. w Teatrze Polonia, Kamienica, Capitol, Teatrze Stara Prochownia, Teatrze Na Woli. Współpracował przez kilka sezonów  z Teatrem Kwadrat, grając
w spektaklach „Kiedy Harry poznał Sally” oraz „Co ja panu zrobiłem Pignon?”. Występował również w serialach telewizyjnych, takich jak: „Magda M”, „Pensjonat pod Różą”, „Hotel 52”, „Ekipa”, „Glina 2”, „Barwy Szczęścia”. Prowadził zajęcia teatralne
i warsztaty aktorskie dla dzieci i młodzieży w Warsztatowej Akademii Musicalowej. Nasze lekcje prowadzi od 2006 roku.

Paweł HajnosPaweł Hajnos

Aktor filmowy i teatralny. Reżyser castingu. Konferansjer. Absolwent Lart Studio w Krakowie
i Szkoły Aktorskiej Machulskich w Warszawie. Pracował w Teatrze Druga Strefa. Obecnie jest związany z Teatrem XL w Warszawie. Najbardziej znany z roli Adama z serialu “Redakcja”. Aktualnie występuje w serialu „Na Wspólnej” wcielając się w postać prezesa Jankowskiego. Wystąpił
w kilkudziesięciu reklamach i teledyskach. Pracował w języku francuskim i angielskim m. in. na scenie teatru w Avignon we Francji. Miłośnik podróżowania. Za swoje najważniejsze doświadczenie uważa pracę z Krystianem Lupą, jednym z najwybitniejszych współczesnych reżyserów teatralnych.

Dorota Puziuk

Katarzyna Osipuk

Aktorka dramatyczna, musicalowa
i dubbingowa. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, na specjalności wokalno-aktorskiej.

Od ukończenia szkoły zagrała w ponad 20 premierach zarówno w Polsce, jak i za granicą, występując m.in. w Łotwie, we Francji, Grecji, Włoszech i Austrii.

 

fot: Iga Beata Maćkiewicz

Dorota Puziuk

Dorota Puziuk

Aktorka teatralna, filmowa, telewizyjna
i dubbingowa. Debiutowała w 2013r. na scenie Teatru im. S. Jaracza w Olsztynie rolą Albertynki w spektaklu “Operetka”
W. Gombrowicza. Obecnie rozwija się twórczo grając w Teatrze Niewielkim w Warszawie.

Występowała w produkcjach serialowych
I filmowych takich jak: ”Pętla”, “Na dobre i na złe”, “Lombard, życie pod zastaw”, “Gliniarze”, “Krejzi Patrol”, “Dzielnica strachu”. Szerszej publiczności jest znana szczególnie z roli Maryny w serialu “Na sygnale”.

Dzieli swoje życie na dwa bieguny aktorstwo
i logopedię. Ukończyła Uniwersytet Warszawski uzyskując tytuł magistra Logopedii Ogólnej i Klinicznej. Pomaga pacjentom prowadząc terapię z zakresu emisji
i rehabilitacji głosu, niepłynności mowy oraz terapii miofunkcjonalnej. Pasjonuje się także logopedią medialną.

Z Centrum Edukacji Filmowej związana jest od kilku lat, początkowo biorąc udział
w projekcie “Edumagica”. Obecnie realizuje się jako prowadząca Lekcji w kinie.

Anna Szpaczyńska

Anna Szpaczyńska

Aktorka teatralna, serialowa i dubbingowa oraz wokalistka i nauczycielka śpiewu.
Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu.
Na co dzień pracuje dużo dubbingowo. Jest m.in. polskim głosem jednego z kucyków serii „My Little Pony” – Księżniczki Pipp oraz Limonki
z „Truskawkowego ciastka”. W obu tych projektach odpowiada za też za wykonanie piosenek.
Wcieliła się w rolę Skye w musicalu dla dzieci „Psi Patrol na Żywo: Arena Tour”. Spektakle zobaczyło ponad 100 tys. Widzów w Polsce. Wystąpili na największych arenach w Polsce, m.in. na Torwarze w Warszawie czy w Katowickim Spodku. To jedno z największych takich widowisk dla Dzieci na całym świecie.
Tańczy na deskach Warszawskiej Opery Kameralnej w Warszawie w „Czarodziejskim Flecie” w reżyserii Giovanny’ego Castellanosa i „Czarodziejskim Flecie Piccolo”
w reżyserii Jolanty Denejko. Wystąpiła w wielu teledyskach, m.in. Beaty Kozidrak, Sanah czy Bryskiej. Ukończyła międzynarodowe warsztaty aktorskie w London School of Music and Dramatic Arts oraz warsztaty muzyczne (klasy wokalu i fortepianu) podczas Summer Jazz Academy w Krakowie.

Kamila Worobiej

Aktorka teatralna, filmowa, telewizyjna
i reklamowa z 18 letnim doświadczeniem. Użyczyła swojego głosu do licznych słuchowisk, audiobooków, reklam i teatru telewizji.
Autorka i wykonawczyni audioopowieści m.in. „Rzucam gwiazdami jak kośćmi, chcesz zagrać?” (2020) – historii o mechanizmach przemocy, opowiedziana z punktu widzenia Łajki, suki wystrzelonej w kosmos oraz „Opowieści lunarnej” (2021) o dehumanizacji, z wykorzystaniem przemawiającego meteorytu znalezionego na Antarktydzie oraz autorskiego 6 odcinkowego serialu „Popłyń ze mną” (2020) zrealizowanego dla Audioteka.pl, opowiedzianego z perspektywy różowego delfina żyjącego w Amazonce.
Współzałożycielka (2008) grupy TERAZ POLIŻ, z którą była związana i czynna artystycznie do 2023 r., grupa znalazła się na short liście do Paszportów Polityki (2021) oraz została nagrodzona za całokształt twórczości i działalność na rzecz kobiet przez minister Omilanowską (2015).
W 2022 otrzymała stypendium Stowarzyszenia Autorów ZAIKS w zakresie muzyki.
Absolwentka Instytutu Dźwięku na kierunku produkcji muzycznej (2023-2024). Doskonaliła swój warsztat artystyczny pracując z najważniejszymi współczesnymi twórcami teatralnymi m.in. Gosią Wdowik, Martyną Wawrzyniak, Wojtkiem Blecharzem, Magdą Szpecht, Martą Ziółek, Katarzyną Szyngierą, Martą Miłoszewską, Aleksandrą Jakubczak, Wojciechem Farugą, Weroniką Szczawińską.

Marcin Bytniewski

Marcin Bytniewski

Aktor wielojęzyczny, specjalizujący się
w komediach. Najbardziej znany z roli Napoleona Bonaparte w serialu dla dzieci i młodzieży  “Tylko nie piątek!”.  Absolwent AMA Film Academy (2016) na kierunku aktorstwo filmowe.
W 2019 r. zdał Państwowy Egzamin Eksternistyczny dla Aktorów Dramatu.
Przez lata związany z niezależnymi scenami teatralnymi Trójmiasta, Łodzi i Warszawy. Obecnie w zespole teatru “Krakoteka” popularyzującego klasykę polską i obcą. Prywatnie poeta i miłośnik pieszych szlaków w Puszczy Kampinoskiej.

Anna Kutkowska

Ukończyła II Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu, L’art Studio w Krakowie (1997), PWST we Wrocławiu (2002), International College of Journalistics w Katowicach (2004) i Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Twórców, Artystów i Animatorów Kultury na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (2008).

W latach 2005 – 2007 aktorka koszalińskiego Bałtyckiego Teatru Dramatycznego im. Juliusza Słowackiego.

Współpracuje z teatrami, produkcjami telewizyjnymi, a także tworzy własne spektakle pod szyldem nieformalnego Teatru Artystycznego.