Aktorzy

Zawadzka

Natalia Berardinelli

Aktorka. Absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej. Debiutowała na deskach Teatru Polonia w przedstawieniu „Nicland” w reż. Magdaleny Łazarkiewicz i Rafała Mohra. Jej debiutem na dużym ekranie była rola w filmie „Manna”. Zagrała w komedii „Rezerwat” oraz „Nigdy nie mów nigdy”, a także w filmie „Marcinelle” włoskiej telewizji Rai Uno. Zagrała także w spektaklu „Trzy siostrzyczki Trupki” oraz w filmie na jego podstawie. Wielokrotnie wystąpiła w produkcjach serialowych, takich jak: „Pitbull”, „Czas honoru”, „Klan”, „Na wspólnej”, „Pierwsza miłość”, „Na dobre i na złe”. Grała również główną rolę w serialu „Szpital dziecięcy”. Występuje w Teatrze Polonia w spektaklach Krystyny Jandy.

Cwalińska

Beata Cwalińska

Aktorka, dziennikarka, prezenterka telewizyjna. Jest absolwentką Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni. Po ukończeniu szkoły aktorskiej rozpoczęła pracę w telewizji. Przez dwa lata współpracowała z telewizją Polsat. Przez kilka lat była prezenterką pogody, reporterką i dziennikarką telewizyjną. Nasze lekcje z sukcesem prowadzi już piąty sezon. Jej pasją są książki. Pochłania je całymi garściami. Preferuje papierowe, ebooki nie pachną…

alicja1 ALICJA PIETRUSZKA 

Aktorka filmowa, telewizyjna, teatralna, a także dubbingowa. Absolwentka Wydziału Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej w Białymstoku, a także Escuela Superior de Arte Dramático de Castilla w León oraz Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Współpracowała m.in. z Teatrem Arka we Wrocławiu, Teatrem Maska w Rzeszowie, Teatrem WARSawy. Prowadząca liczne warsztaty dla dzieci i dorosłych w kraju oraz za granicą, takich jak: „Instant Act” – przeciwko przemocy i rasizmowi (Niemcy i Włochy), warsztaty teatralne na Uniwersytecie Dzieci w Warszawie czy „Act in” – zajęcia dla menadżerów (Holandia). Obecnie związana także z Teatrem Miejskim w Lesznie.

Angelika 1 kopia

Angelika Borchmann

Aktorka i scenarzystka. Absolwentka Lart Studio w Krakowie. Uczęszczała do Szkoły Machulskich w Warszawie oraz na pięcioletnie indywidualne warsztaty aktorskie. Pisze scenariusze teatralne, adaptacje do kultowych dzieł literackich oraz autorskie scenariusze do krótkich form filmowych, które zostały docenione na wielu międzynarodowych festiwalach. Grała w spektaklach interaktywnych przeznaczonych dla dzieci i młodzieży, a także prowadziła animacje teatralne. Jest główną twórczynią koncepcji filmowo-edukacyjnej “Retro Klaps”. Film to cały jej świat, dlatego czuje ogromną satysfakcję, mogąc dzielić się swoją wiedzą z dziećmi i młodzieżą.

Korczyk

Tomasz Korczyk

Jest aktorem teatralnym i telewizyjnym. Ukończył studia na wydziale aktorskim w Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Debiutował w spektaklu „ 3 razy 2” w reżyserii Piotra Łazarkiewicza w Teatrze Lubuskim w Zielonej Górze. Później związany był ze scenami w Warszawie, gdzie grał m.in. w Teatrze Polonia, Kamienica, Capitol, Teatrze Stara Prochownia,Teatrze Na Woli. Współpracował przez kilka sezonów  z Teatrem Kwadrat, grając w spektaklach „Kiedy Harry poznał Sally” oraz „ Co ja panu zrobiłem Pignon?”. Występował również w serialach telewizyjnych, takich jak: „Magda M”, „Pensjonat pod Różą”, „Hotel 52”, „Ekipa”, „Glina 2”, „Barwy Szczęścia”. Prowadził zajęcia teatralne i warsztaty aktorskie dla dzieci i młodzieży w Warsztatowej Akademii Musicalowej. Nasze lekcje prowadzi od 2006 roku.

PawPaweł Hajnoseł Hajnos

Aktor filmowy i teatralny. Reżyser castingu. Konferansjer. Absolwent Lart Studio w Krakowie i Szkoły Aktorskiej Machulskich w Warszawie. Pracował w Teatrze Druga Strefa. Obecnie jest związany z Teatrem XL w Warszawie. Najbardziej znany z roli Adama z serialu “Redakcja”. Aktualnie występuje w serialu „Na Wspólnej” wcielając się w postać prezesa Jankowskiego. Wystąpił w kilkudziesięciu reklamach i teledyskach. Pracował w języku francuskim i angielskim m. in. na scenie teatru w Avignon we Francji. Miłośnik podróżowania. Za swoje najważniejsze doświadczenie uważa pracę z Krystianem Lupą, jednym z najwybitniejszych współczesnych reżyserów teatralnych.

NikosNIKOS KOTOWICZ

Aktor, reżyser, konferansjer, filmowiec. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie – Filia we Wrocławiu na Wydziale Lalkarskim. W 2016 roku wyreżyserował film w ramach 48HFP w Bratysławie, który zdobył nagrodę publiczności oraz nagrodę za najlepiej użytą kwestię dialogową. Zagrał rolę Bogusława Bagsika w serialu “ART-B Made in Poland” wyreżyserowanym przez nominowaną do Oscara Anetę Kopacz. Współtwórca kanałów na YouTube – „Epic Random Day” oraz „Wolny Poniedziałek”. W 2018 roku jego drużyna zdobyła złoty medal w światowym finale konkursu Odysei Umysłów – międzynarodowym programie edukacyjnym.

tomek t

 TOMASZ TYWONIUK

Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie – filia we Wrocławiu. Gościnnie współpracuje z Teatrem im. Jana Kochanowskiego w Opolu, Teatrem Nowym w Zabrzu oraz Teatrem im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie. Otrzymał nagrodę aktorską za spektakl „Český díplom” w reżyserii Piotra Ratajczaka, inspirowany reportażami Mariusza Szczygła. Grał w spektaklach dla dzieci, a także serialach, takich jak: „Ojciec Mateusz”, „Pierwsza miłość”, „Na sygnale”. Jego głos można usłyszeć w serialach animowanych. Pasjonat historii powszechnej oraz sportu w każdej możliwej formie, zarówno w roli kibica, jak i gracza.

wioletakomar

Wioleta Komar

Aktorka, reżyser, pedagog. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie oraz New York Film Academy/Nowy Jork/Los Angeles. Przez wiele lat związana z Teatrem Rondo w Słupsku; współpracuje również z New York Theatre Workshop, Rattlestick Theater czy La Mamą. Została nagrodzona tytułem najlepszej aktorki na największym na świecie festiwalu teatrów jednoosobowych „United Solo” w Nowym Jorku. W 2008 nagrodzona Nagrodą III Stopnia Prezydenta Miasta Słupska za „wybitne osiągnięcia w dziedzinie monodramu”, zaś w 2011, Nagrodą Teatralną Marszałka Województwa Pomorskiego za „wybitne zasługi w dziedzinie twórczości artystycznej”.