Aktorzy

Zawadzka

Natalia Berardinelli

Aktorka. Absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej. Debiutowała na deskach Teatru Polonia w przedstawieniu „Nicland” w reż. Magdaleny Łazarkiewicz i Rafała Mohra. Debiutem na dużym ekranie była rola w filmie “Manna”. Zagrała także w komedii „Rezerwat” oraz „Nigdy nie mów nigdy”.
Grała w filmie „Marcinelle” włoskiej telewizji Rai Uno. Wielokrotnie wystąpiła w produkcjach serialowych takich jak: „Pitbull”, „Czas honoru”, „Stacyjka”, „Złotopolscy”, „Klan”, „Na wspólnej”, „Pierwsza miłość”, „Szpilki na Giewoncie”, „Na dobre i na złe”. Zagrała także w spektaklu „Trzy siostrzyczki Trupki” oraz w filmie na podstawie scenariusza spektaklu.

Cwalińska

Beata Cwalińska

Aktorka, dziennikarka, prezenterka telewizyjna. Jest absolwentką Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni. Po ukończeniu szkoły aktorskiej rozpoczęła pracę w telewizji. Przez dwa lata współpracowała z TV Polsat. Od kilku lat jest prezenterką pogody, reporterką i dziennikarką telewizyjną. Nasze lekcje z sukcesem prowadzi już czwarty sezon. Jej pasją są książki. Pochłania je całymi garściami. Preferuje papierowe, ebooki nie pachną…

wioletakomar

Wioleta Komar

Aktorka, reżyser, pedagog. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie oraz New York Film Academy/Nowy Jork/Los Angeles. Przez wiele lat związana z Teatrem Rondo w Słupsku; współpracuje również z New York Theatre Workshop, Rattlestick Theater czy La Mamą. Została nagrodzona tytułem najlepszej aktorki na największym na świecie festiwalu teatrów jednoosobowych „United Solo” w Nowym Jorku. W 2008 nagrodzona Nagrodą III Stopnia Prezydenta Miasta Słupska za „wybitne osiągnięcia w dziedzinie monodramu”, zaś w 2011, Nagrodą Teatralną Marszałka Województwa Pomorskiego za „wybitne zasługi w dziedzinie twórczości artystycznej”.

Kutkowska

Anna Kutkowska

Z wykształcenia – aktorka, z zamiłowania – reżyser, a prywatnie – mama Wandy i Gustawa, mieszkanka wsi mazowieckiej, zauroczona polską kulturą ludową.
Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Uczestniczka i pasjonatka licznych warsztatów dramowych, ruchowych i wokalnych. Od niedawna – instruktor tańca ludowego (absolwentka Mazowieckiej Akademii Tańca i Teatru). Od 10 lat prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży, podczas których uwrażliwia młodych ludzi na sztukę i zaraża ich swoją pasją. Nasze lekcje prowadzi od 2009 roku.

Bazychowska

Martyna Bazychowska

Aktorka filmowa i teatralna. Absolwentka Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie – Filia we Wrocławiu. Jej pierwszym spektaklem był „Schimmy Show” w Teatrze Łaźnia Nowa w Krakowie. Występowała również w serialach telewizyjnych, takich jak: „Leśniczówka”, „Ojciec Mateusz”, „O mnie się nie martw”, „Pierwsza miłość”, „Na dobre i na złe”. Zagrała także w filmie  „Smok” z cyklu „Legendy Polskie”, zrealizowanym przez nominowanego do Oscara Tomasza Bagińskiego.
Ogromną satysfakcję sprawia jej praca z dziećmi. Mówi, że świetnie się bawi, prowadząc „Lekcje w kinie”. Płynie w niej kaszubska krew.

Korczyk

Tomasz Korczyk

Jest aktorem teatralnym i telewizyjnym. Ukończył studia na wydziale aktorskim w Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Debiutował w spektaklu „ 3 razy 2” w reżyserii Piotra Łazarkiewicza w Teatrze Lubuskim w Zielonej Górze. Później związany był ze scenami w Warszawie, gdzie grał m.in. w Teatrze Polonia, Kamienica, Capitol, Teatrze Stara Prochownia,Teatrze Na Woli. Od kilku sezonów współpracuje z Teatrem Kwadrat, grając w spektaklach „Kiedy Harry poznał Sally” oraz „ Co ja panu zrobiłem Pignon?”. Występował również w serialach telewizyjnych, takich jak: „Magda M”, „Pensjonat pod Różą”, „Hotel 52”, „Ekipa”, „Glina 2”, „Barwy Szczęścia”. Prowadzi zajęcia teatralne i warsztaty aktorskie dla dzieci i młodzieży w Warsztatowej Akademii Musicalowej. Nasze lekcje prowadzi od 2006 roku.

Hajnos

Paweł Hajnos

Aktor filmowy i teatralny. Absolwent L’art Studio i szkoły aktorskiej Machulskich. Najbardziej znany z roli Adama w serialu „Redakcja”. Aktor teatru XL w Warszawie. Podróżnik w życiu prywatnym i zawodowym. Pracował w języku francuskim na scenie w Avignon oraz w języku angielskim w dwóch filmach fabularnych. Za największą dotychczasową przygodę uważa pracę z Krystianem Lupą.

Bartłomiejczyk

Krzysztof Bartłomiejczyk

Jest aktorem, wokalistą, animatorem, konferansjerem. Absolwent Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Jako aktor przez kilka lat był związany z Teatrem Dramatycznym w Płocku, Teatrem Muzycznym w Gdyni; współpracuje z warszawskimi teatrami: Roma i Rampa. Występował w serialach telewizyjnych takich jak: „M jak Miłość”, „Samo życie”, „Barwy szczęścia”. Użyczył głosu w kinowych produkcjach dla młodych widzów: „Kraina Lodu”, „Muppety: poza prawem”, „Piłkarzyki rozrabiają” oraz „Zwierzogród”.

Cybiński

Krzysztof Cybiński

Jest aktorem teatralnym, dubbingowym, konferansjerem i lektorem. Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Od 1998 r. związany z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie, występował m.in. w spektaklach „Crazy for you”, „Miss Saigon”, „Grease”, „Upiór w Operze”, „Mamma Mia” oraz „Księga dżungli”. Wcześniej związany z Teatrem Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu i Operą Nową w Bydgoszczy. Znany z ról dubbingowych w kinowych produkcjach, takich jak: „Kraina Lodu”, „Merida Waleczna”, „Czarownica” czy „Noe: wybrany przez Boga”.